Strona
Wiadomości z klasy 3D

Zabawa karnawałowa w klasach 1-3

W dniach 5 i 6 lutego 2018 r.odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla kl.1-3. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, w świetle  reflektorów,zachęcała do zabawy. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach. W szkole zaroiło się od spider manów, rycerzy, policjantów. Były wróżki, księżniczki i inne postacie z bajek. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Do przeprowadzenia wspólnej zabawy włączyły się także wolontariuszki z LO i szkół ponadgimnazjalnych ze Starego Sącza, , które przygotowały dla wszystkich uczestników niespodzianki – kolorowanie masek, malowanie twarzy i baloniki . W czasie krótkich przerw na dzieci czekał smaczny poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych.

Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek po I semestrze nauki. Wszystkim uczniom życzymy udanych , radosnych i bezpiecznych ferii zimowych.

PS

Mały Samorząd wraz z wychowawcami kl.1-3 składa serdeczne podziękowanie opiekunom i wolontariuszom z LO oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ze Starego Sącza za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej w naszej szkole.