Przejdź do treści
otwarcie szkoly
przed renowacją boiska
boisko po przebudowie
Przejdź do stopki

Uroczyste Ślubowanie klas pierwszych.

Uroczyste Ślubowanie klas pierwszych.

Treść

Dnia 09 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Dzieci niecierpliwie i z wielką radością oczekiwali na tę chwilę, w której dzięki pasowaniu staną się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności.

I nareszcie nadeszła.

Dzieci rzetelnie się do niej przygotowały. Wraz ze swymi wychowawczyniami opracowały niezwykle ciekawy program artystyczny. Złożyły się na niego wiersze i piosenki tematycznie związane z tym podniosłym wydarzeniem, a piękna dekoracja  nawiązywała do zbliżającej się 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podczas występu pierwszoklasiści zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności, jednocześnie udowadniając, że w pełni zasługują na miano ucznia naszej szkoły.

Punktem kulminacyjnym uroczystości był moment pasowania każdego dziecka przez panią dyrektor szkoły mgr Elżbietę Bodziony.

Wtedy to serduszka wszystkich dzieci i rodziców mocniej zabiły oraz wypełniły się samymi pozytywnymi emocjami.

O ślubowaniu uczniom będą przypominały drobne upominki, które otrzymali.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości, a Dyrekcji Szkoły za uświetnienie jej swoją obecnością.

A Wam Pierwszaki życzymy sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością, tak jak śpiewcie w tej piosence!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

845642