Przejdź do treści
otwarcie szkoly
przed renowacją boiska
boisko po przebudowie
Przejdź do stopki

Wiadomości

Treść

Zawody gminne w piłce ręcznej dziewczyn i chłopców: Igrzyska Dzieci.

Zawody gminne w piłce ręcznej dziewczyn i chłopców: Igrzyska Dzieci.

Dnia 16.03.2023 w Szkole Podstawowej nr 1 w Starym Sączu odbyły się zawody gminne w piłce ręcznej dziewczyn i chłopców klas 4-6 Igrzyska Dzieci. Nasze dziewczyny rozegrały jedno spotkanie , które niestety przegrały z SP nr 2 w Starym Sączu ale pokazały się z bardzo dobrej strony i należą się im duże brawa za walkę.

OBCHODY PIERWSZEGO DNIA WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

OBCHODY PIERWSZEGO DNIA WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego, w naszej szkole odbyły się huczne obchody pierwszego dnia wiosny. Uczniowie klas I-III pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowywała stroje i dekoracje wiosenne w klasach. Po dwóch lekcjach wyruszyli pożegnać zimę i przywitać wiosnę. W korowodzie dzieci wyszły na spacer, by szukać pierwszych oznak wiosny.

Konkurs na Koszyczek Wielkanocny

Konkurs na Koszyczek Wielkanocny

Świetlica szkolna serdecznie zaprasza dzieci z klas I-III i IV‑VIII z do wzięcia udziału w KONKURSIE NA KOSZYCZEK WIELKANOCNY. Termin składania prac konkursowych mija 31 marca 2023 r. (do godziny 15:00). Miejsce składanie prac - świetlica szkolna.

Żonkilowa kartka

Żonkilowa kartka

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu plastycznego pt. ,,Żonkilowa kartka'', zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum. W konkursie brali udział uczniowie klas I- III, którzy wykonali prace różną techniką malarską, graficzną i mieszaną.

Walentylki 2023!

Walentylki 2023!

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Samorząd Uczniowski zorganizował "Pocztę Walentynkową".

Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet!

8 marca, czyli DZIEŃ KOBIET w naszej szkole to czas wyjątkowy. Jest to dzień szczególnej serdeczności i uśmiechu. Chłopcy z Rady Samorządu Uczniowskiego przygotowali niespodziankę dla żeńskiej części naszej placówki.

914986