Przejdź do stopki

ŚWIĘTO SZKOŁY W STAROSĄDECKIEJ „JEDYNCE”.

    wyświetleń: 169    autor: piotrwandas
ŚWIĘTO SZKOŁY W STAROSĄDECKIEJ „JEDYNCE”.

Źródło obrazu: Nazwa źródła informacji, autor itp.

Święto Szkoły to data niezwykle ważna dla całej społeczności „Jedynki”. W tym roku obchody tego święta połączyliśmy z Dniem Sportu oraz prezentacją krajów europejskich, co w wyjątkowy sposób pozwoliło nam uświetnić to wydarzenie i poczuć, że naszą społeczność budujemy wszyscy: uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz życzliwi nam ludzie, na których pomoc i obecność zawsze możemy liczyć.

Święto Szkoły to data niezwykle ważna dla całej społeczności „Jedynki”. W tym roku obchody tego święta połączyliśmy z Dniem Sportu oraz prezentacją krajów europejskich, co w wyjątkowy sposób pozwoliło nam uświetnić to wydarzenie i poczuć, że naszą społeczność budujemy wszyscy: uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi  oraz życzliwi nam ludzie, na których pomoc i obecność zawsze możemy liczyć.  

W godzinach przedpołudniowych uczniowie wzięli udział w Dniu Sportu, który przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Bartosz Stokłosa, Grzegorz Gryźlak oraz Eliza Huza. Swoimi umiejętnościami i formą fizyczną mogli wykazać się uczniowie poszczególnych klas, dla których przygotowano zestawy zadań sprawnościowych.    

Całą społeczność szkolną oraz dostojnych gości gorąco przywitała pani dyrektor Elżbieta Bodziony. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego delegacja uczniowska złożyła kwiaty pod szkolną tablicą pamiątkową ku czci naszego patrona.

To już 19 lat jak należymy do Rodziny Szkół Tischnerowskich. Z tej okazji odbyło się przedstawienie słowno-muzyczne, powracające wspomnieniami sprzed prawie 20 lat.

Jak co roku, w części oficjalnej, miało miejsce wręczenie nagród laureatom różnorodnych konkursów. 

Podczas całego święta mogliśmy podziwiać przepięknie zorganizowaną prezentację krajów europejskich. Uczniowie, wychowawcy, Rodzice  oraz przedstawiciele Rady Rodziców  pod przewodnictwem p. Elwiry Jawor, zaskoczyli nas pomysłowością, zaangażowaniem oraz śmiałością. Nie zabrakło zabawnych przebieranek, pomysłowych prezentacji wylosowanych państw, a prawdziwą ucztą były  smakowite potrawy z różnych zakątków Europy, które przygotowano do degustacji.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszego dnia serdecznie dziękujemy.

Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy w stronę wszystkich instytucji, urzędów, firm oraz wszystkich, którzy wsparli  nas w organizacji tego wydarzenia.

Ten wyjątkowy dzień dobiegł końca. Zapamiętamy go na długo. Było wspaniale, a uśmiech ozdabiał każdą twarz dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji ze Święta Szkoły...

PW

 Podziel się