Podczas czerwcowego apelu porządkowego nagrodzono laureatów konkursów szkolnych. Oficjalne wręczenie dyplomów i upominków uświetniło spotkanie poprzedzające Dzień Sportu.
Społeczność szkolna oklaskiwała zwycięzców następujących turniejów:
- Konkurs Ortograficzny
Tytuł „ Omnibusa Ortograficznego 2026” zostali:
w grupie starszej: Stanisław Popiela, Małgorzata Gancarz, Konrad Król;
w grupie młodszej: Grzegorz Bołoz, Jakub Grabek, Anna Gurgul
- Konkurs Recytatorski
I miejsce: Hanna Wilczyńska,
II miejsce: Małgorzata Gancarz,
III miejsce ex aequo: Rita Sanbak, Eryk Pasiut,
Wyróżnienie: Klara Śmierciak, Ewa Tokarczyk
- EkoPitagoras
Klasy 4. – Klara Śmierciak
Klasy 5.-Patryk Sikora
Klasy 6. – Eryk Pasiut
Klasy 7. – Stanisław Popiela
Klasy 8.-Aleksander Zbyszowski
- Kangur Matematyczny
Łucja Podgórska
- Konkurs Fotograficzny
Mateusz Lizoń
- Prezentacje Artystyczne
Śpiew:
I miejsce: Jan Górka,
II miejsce: Lena Barycz i Małgorzata Górka,
III miejsce: Hanna Górska i Zuzanna Kiernicka;
Wyróżnienie: Magdalena Słowik,
Nagroda publiczności: Adam Damasiewicz
Taniec:
I miejsce: Eliza Kwiczala,
II miejsce: Amanda Kurzeja i Kinga Ogorzały;
Muzyka instrumentalna:
I miejsce: Maksymilian Szewczyk,
II miejsce: Paweł Dutka,
III miejsce: Klara Kucz;
Wyróżnienie: Olaf Tischner
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach! Zapraszamy do fotogalerii.
BT.

















