Przejdź do treści
otwarcie szkoly
przed renowacją boiska
boisko po przebudowie
Przejdź do stopki

SP1 w ogólnopolskim programie „INSTA. LING. DLA SZKÓŁ”

SP1 w ogólnopolskim  programie „INSTA. LING.  DLA SZKÓŁ”

Treść

              Insta. Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów.

               Insta. Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i telefonach komórkowych.

              Program wdrożono w szkole w 2014 roku z inicjatywy nauczycielki języka polskiego mgr Jadwigi Postawy, która zgłosiła szkołę do ogólnopolskiej edycji programu, angażując do współpracy panią mgr Barbarę Trzop. W roku szkolnym 2016/2017 do programu dołączyła pani mgr Anna Grabek.

              W roku szkolnym 2017/2018 w programie nauki pisowni uczestniczy większość klas II etapu edukacji.

              Zarówno rodzice jak i nauczyciele mają wgląd w raporty z postępów dzieci. Raporty obejmują systematyczność pracy i stopień opanowania materiału. Dostęp do raportów pozwala rodzicom włączyć się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

Jadwiga Postawa

752306