Przejdź do treści
otwarcie szkoly
przed renowacją boiska
boisko po przebudowie
Przejdź do stopki

Uczniowie „1” w ogólnopolskim programie poprawnej pisowni.

Uczniowie „1” w ogólnopolskim  programie poprawnej pisowni.

Treść

Program wdrożono w szkole w 2014 roku z inicjatywy nauczycielki języka polskiego, mgr Jadwigi Postawy, która zgłosiła szkołę do ogólnopolskiej edycji programu, angażując do współpracy panią mgr Barbary Trzop. W roku szkolnym 2016/2017 do programu dołączyła pani mgr Anna Grabek.

Ćwiczenia z zakresu ortografii języka polskiego zaproponowano uczniom II etapu edukacji. Program spotyka się z dużym zainteresowaniem uczniów i ich rodziców.

 Insta. Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta. Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i telefonach komórkowych.

Zaletą Insta.Ling. jest i to, że:

 Zarówno rodzice jak i nauczyciele mają wgląd w raporty z postępów dzieci. Raporty obejmują systematyczność pracy i stopień opanowania materiału. Dostęp do raportów pozwala rodzicom włączyć się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

Doceniając wspólny wysiłek uczniów, rodziców i nauczycieli  organizatorzy programu przyznali koordynatorkom programu

„CERTYFIKATY JAKOŚCI  KSZTAŁCENIA ORTOGRAFII”

w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta. Ling.

Dwukrotnie SP1 wypracowała ZŁOTE CERTYFIKATY.

W III edycji programu wypracowali go podopieczni Pani mgr Barbary Trzop, a w VII edycji podopieczni Pani mgr Jadwigi Postawy.

Dziękujemy! Zachęcamy! Polecamy!

                                                                       Jadwiga Postawa

Pliki do pobrania

Orto_Mania.exe 2306.34 KB
752328