Przejdź do treści
otwarcie szkoly
przed renowacją boiska
boisko po przebudowie
Przejdź do stopki

JEDYNKA NA PODIUM !

JEDYNKA NA PODIUM !

Treść

Jedynka na podium! Jesteśmy zwycięzcami ogólnopolskiego konkursu!

Miło nam poinformować naszych czytelników, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. prof. J. Tischnera w Starym Sączu została wyróżniona i nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie DBI 2016 „Dni Bezpiecznego Internetu”, organizowanym w ramach unijnego programu „Safer Internet” przez  Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK). Szkolna Kampania Informacyjno- Profilaktyczna, realizowana pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Ciebie”, spotkała się z życzliwym przyjęciem oraz wysoką oceną ze strony organizatorów i jurorów. Doceniono  pracę nauczycieli zaangażowanych w kampanię propagującą kwestię bezpieczeństwa on-line oraz uczniów uczestniczących w projekcie, różnorodność podjętych inicjatyw, a także ich wartość merytoryczną. Do ogólnopolskiego konkursu zgłoszono i zakwalifikowano aż 1707 placówek oświatowych. Znalezienie się w gronie ścisłej 10 wyróżnionych szkół jest dla starosądeckiej SP nr 1  olbrzymim sukcesem. Dzięki partnerom DBI, w tym Fundacji Orange, pozyskaliśmy dla naszej placówki projektor wraz z ekranem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony  http://www.saferinternet.pl/pl/dzien-bezpiecznego-internetu/4212-poznaj-zwyciezcow-konkursu-z-okazji-dnia-bezpiecznego-internetu-2016

Znajdziecie tam Państwo szczegółowe informacje na temat wyników konkursu.

Inicjatywy, zaproponowane w trosce o rozwój emocjonalny uczniów, koordynowały autorki SzPZ "Zdrowie ma smak" : mgr Renata Jasińska Nowacka  i mgr Jadwiga  Postawa. Bliższe informacje o wdrażanych w ramach DBI 2016  projektach dostępne są na szkolnej stronie internetowej.

http://moshimonstersexpressway.com/wp-content/uploads/2014/02/sid20142.png               

J.Postawa, R.Jasińska Nowacka

 

752306