42. WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI „ECHA POETICA”
Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy – Małgorzacie Gancarz z kl. 8b zajęcia III miejsca w 42. Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Echa Poetica” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. To ogromny sukces i powód do dumy!

































