Mamy powody do dumy !
I półrocze już za nami! Miniony okres jest tradycyjnie - okazją do sporządzania statystyk, bilansów i ocen wszystkich przedsięwzięć oraz dokonań szkoły. Czas ten zapisał się w pamięci uczniów jak i nauczycieli starosądeckiej „1” jako niezwykle...
























