Strona główna
Projekty i programy
Znajdź właściwe rozwiązanie
Znajdź właściwe rozwiązanie 2017-05-08
„1” w ogólnopolskim programie profilaktyki zdrowia.

W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu wdrażała certyfikowany program profilaktyki zdrowia Inicjatorkami udziału w ogólnopolskim programie zapobiegania uzależnieniom były autorki realizowanego w szkole programu promocji zdrowia „Zdrowie ma smak”: mgr Renata Jasińska Nowacka i mgr Jadwiga Postawa.

Znajdź właściwe rozwiązanie 2017-05-14
CERTYFIKAT PROFILAKTYKI ZDROWIA DLA „1”

Znajdź właściwe rozwiązanie 2017-03-21
„ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE”

NAUCZ SIĘ MÓWIĆ NIE  – pod takim hasłem odbywały się  zajęcia w klasie Va i VIc realizowane z inicjatywy nauczycieli wychowawców, autorek  programu  Zdrowie ma smak, pań: mgr Renaty Jasińskiej Nowackiej i mgr Jadwigi Postawy w miesiącu lutym.

Znajdź właściwe rozwiązanie 2017-05-13
LABORATORIUM CIAŁA

Pod takim hasłem odbywały się zajęcia warsztatowe przeprowadzone w klasach: V a i VI c realizowane pod patronatem Sanepidu z inicjatywy autorek SzPZ „Zdrowie ma smak” - nauczycieli wychowawców, pań: mgr Renaty Jasińskiej Nowackiej i mgr Jadwigi Postawy w dniach: 15 grudnia 2015r.i 8 stycznia br.

Znajdź właściwe rozwiązanie 2017-05-14
JESTEM ASERTYWNYM NASTOLATKIEM !

Pod takim hasłem odbywała się lekcja wychowawcza w klasie Va i VIc. Zajęcia zaplanowały i zorganizowały nauczycielki pełniące obowiązki wychowawcy klasowego: pani mgr Renata Jasińska Nowacka i pani mgr Jadwiga Postawa.

Znajdź właściwe rozwiązanie 2017-05-13
PROGRAM PROFILAKTYKI PALENIA TYTONIU „ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE"

PROGRAM PROFILAKTYKI PALENIA TYTONIU „ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE"