Etap szkolny Małop. Konkursu Przyrodniczego.
Dnia 21 października w naszej szkole odbył się etap szkolny Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego. Brało w nim udział 35 uczniów. Konkurs obejmował całość programu z przyrody dla klas IV-VI. Test zawierał zadania otwarte jak i zamknięte,...
























