Gościnnie w Gimnazjum…
22 czerwca br. nasi szóstoklasiści pod opieką wychowawców udali się do starosądeckiego Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu. Kandydaci na uczniów gimnazjum mieli możliwość: v poznać przyszłych nauczycieli i uczniów, v ...
























