Przejdź do treści
otwarcie szkoly
przed renowacją boiska
boisko po przebudowie
Przejdź do stopki

Koło krajoznawczo -turystyczne

Treść

IX „Majówka”  i  XV Rajd Tischnerowski

IX „Majówka” i XV Rajd Tischnerowski

Tak, tak, gdy w sobotę 14 maja w Starym Sączu trwała Tischneriada, to równolegle w Krakowie w dniach 12-14 maja 2016 odbywały się IX „Majówka” i XV Rajd Tischnerowskich Szkół Podstawowych. Te dwie imprezy zorganizowała zaprzyjaźniona z nami Szkoła Podstawowa nr 153 z Krakowa.

A my znowu w Pieninach!

Członkowie Koła Krajoznawczo - Fotograficznego tak polubili Pieniny, że w sobotę 21 listopada kolejny raz maszerowali szlakami tych malowniczych gór.

A my znowu w górach !!!

W sobotę 6 czerwca br. raniutko, o godz. 700 członkowie Koła Krajoznawczo – Fotograficznego ponownie wyruszają na ulubione szlaki Beskidu Sądeckiego.

Wiosenna eskapada na Cyrlę

Słoneczny ranek, sobota 18 kwietnia wyruszamy na pieszą wycieczkę do schroniska na Cyrli (844 m n.p.m.). Po dotarciu do Rytra weszliśmy na główny turystyczny szlak beskidzki (kolor czerwony).

Kolejna EKSPEDYCJA !

Kolejna EKSPEDYCJA !

W sobotę 10 stycznia wyruszyła w teren kolejna ekspedycja członków Koła Krajoznawczo – Fotograficznego. Gościnnie wyruszył z nami przewodnik górski, ksiądz Tadeusz Sajdak,

Pieniny!

Rankiem, w sobotę 13 grudnia wyruszyła w teren kolejna wyprawa uczniów, członków Koła Krajoznawczo-Fotograficznego. Celem była Szczawnica, a więc Pieniny.

1196276